Dominanta vestavěných skříní

Dominanta vestavěných skříní

30. 12. 2011, 9:49

Moderní bytové architektuře dominují funkční a moderní vestavěné skříně. Vestavěné skříně mohou působit jako doplnění celkového ladění interiéru. Vestavěné skříně se také stávají dominujícím kusem nábytku, kterýsi zaslouží obdiv.

Funkce vestavěné skříně

Vestavěná skříň může mít mnoho rozličných funkcí. Může hrát významnou roli v doplnění interiéru. Opticky zvětšit místnost. Dodat prostoru určitý druh zvláštnosti. Může také převzít funkci předělu větší místnosti. Klasicky vestavěná skříň převážně funguje jako šatník. Vestavěná skříň může také být originálním botníkem. Obecně je vestavěná skříň praktickým úložným prostorem.

Design vestavěné skříně

Design vestavěné skříně se dá ovlivnit výběrem rámu dveří a dveřních výplní. Aby krásný vzhled dveří nebyl pouze krátkou záležitostí, musí se vyrábět z perfektně technologicky zpracovaných materiálů. Materiál musí být odolný, snadno udržovatelný a s krásným vzhledem. Výběry dveří vestavěných skříní jsou tedy materiály, které jsou prověřeny a odpovídají vysokému standardu po technické a estetické stránce.

Dveřní systémy vestavěných skříní

Vestavěná skříň není pouze rám dveří a dveřní výplň. Vestavěná skříň se také skládá z vnitřní vestavby a vnitřního vybavení. Dveřní systém vestavěné skříně je jedním z podstatných prvků kvalitní vestavěné skříně. Existuje několik dveřních systémů vestavěných skříní. Záleží tedy na zákazníkovi, jaký si vybere dveřní systém s ohledem na prostorové možnosti otevírání vestavěné skříně.

Posuvné dveře a vestavěná skříň

Posuvné dveře jsou nejžádanějším systémem otevírání vestavěné skříně. Jsou vhodné především pro větší šířky vestavěné skříně. Vyžadují minimální prostor na otevírání před vestavěnou skříní. Velmi jednoduché a snadné otevírání s lehkým chodem po kolejnicích je velkou předností tohoto dveřního systému.

Skládací dveře vestavěné skříně

Druhou a velice praktickou variantou dveřního systému jsou skládací dveře. Tento systém umožňuje přístup do celého prostoru vestavěné skříně najednou. Je vhodný pro úzké a velmi úzké vestavěné skříně. Je ideální volbou do prostorů do L.

Nábytek na míru

V dnešní moderní době není prakticky nic nemožné vyrobit z nábytku na míru. Neexistují pouze vestavěné skříně na míru, ale celá řada jiného nábytku podle představ a požadavků zákazníků. Přejete si podlahu z exotického masivu? Můžete ji mít. Chcete ratanový nábytek? I ten je dosažitelný pro náročného zákazníka. Toužíte po rustikální kuchyni na míru? I toto přání se vám může splnit. Přejete si moderní designovou kuchyňskou linku s atypickým tvarem? A proč ji nemít? Sedací soupravu na míru do obývacího pokoje? Žádný problém.

Zobrazení: 132541 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Nejkomentovanější články
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Nejžádanější bytový design - vestavěné skříně
Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí