Zimní zahrady

20. 1. 2012, 14:46

Zimní zahradaZahrada jako součást bytu nebo pracoviště, která se v zimě neukládá ke spánku, jako je tomu u venkovních zahrad, to je sen každého zahrádkáře. Zimní zahrady dneška to ale nejsou jen vytápěné skleníky, ale prostory, které tvoří harmonické sepětí s vlastními obytnými či pracovními místnostmi.


Zateplení fasád

20. 1. 2012, 14:34

FasádaZateplení fasád sebou přináší mnoho výhod. Jedna z největších výhod je, že přináší úsporu nákladů na energii. Zateplení může ušetřit až 60% nákladů na vytápění a to není nikterak zanedbatelný faktor pro zákazníky při jejich rozhodování.


Tepelná čerpadla

20. 1. 2012, 14:23

Tepelná čerpadlaHustý déšť, sem tam dokonce náznak sněhové vločky, chodník samá louže, rtuť teploměru ukazuje hodnoty kolem nuly. Zima a sychravé počasí prostě zalézají za nehty. Ještě štěstí, že jsme v létě načerpali sluneční energii jak se říká do zásoby a můžeme se zahřát alespoň vzpomínkou na pocit, když jsme prováleli den na pláži a nechali se rozmazlovat paprsky a teplým vánkem.


Vchodové dveře

20. 1. 2012, 14:19

Vchodové dveřeKaždá návštěvě, která zazvoní u vašich dveří, si díky nim vytváří první dojem o vašem bydlení i vaší osobnosti. Proto je velmi důležité zvolit správný typ vchodových dveří ať již po stránce estetické, ale i bezpečnostní.


Garážová vrata

20. 1. 2012, 14:18

Garážová vrataDávno pryč jsou časy, kdy se posádka v autě už pár kilometrů před domovem dohadovala, kdo tentokrát bude muset vystoupit do deště, aby otevřel garážová vrata. Dnes jednoduše stiskneme tlačítko na dálkovém ovládání a můžeme parkovat.


Vestavěné skříně

20. 1. 2012, 14:11

Vestavěné skříněV dnešní době sužují většinu lidí malé byty. Nájem bývá vysoký a tak je nutné vtěsnat do malého prostoru, co nejvíce věcí. Jedením z největších pomocníků, jsou vestavěné skříně na míru. Tento velmi praktický kus nábytku, můžeme doslova vtěsnat všude.


Centrální vysavače

20. 1. 2012, 14:04

centralni_vysavace_011Mimo mnoha dalších výhod, je jednou z hlavních výhod centrálních vysavačů, že absolutně nevíří prach. Největší zásluhu na tom má samo umístění centrálního vysavače, resp. sběrné jednotky, mimo obytné prostory.


Dřevěná okna

20. 1. 2012, 13:53

Dřevěná oknaKdyž se před lety objevila na trhu novinka - plastová okna - zdálo se, že klasickým dřevěným oknům odzvonilo. Argumentů potvrzujících tuto domněnku se objevilo víc než dost a plastová okna se začala se osazovat především do novostaveb.


Plastová okna

20. 1. 2012, 13:51

Plastová oknaČeši objevili plastová okna až po roce 1989, ale přední výrobci uvedli na trh okna tohoto druhu už v polovině 50. let 20. století. Od té doby prošel tento stavební prvek pečlivým vývojem, dávno se zbavil dětských nemocí.


Obklady a dlažby

20. 1. 2012, 13:12

Obklady a dlažbyNejběžnějším materiálem do interiérů je keramická dlažba a keramické obklady. Vyrábí se jenom z přírodních surovin vypalováním za vysokých teplot. Povrchy keramickým dlažeb a obkladů mohou být glazované a neglazované. keramické dlažby jsou odolné, tvrdé a praktické na údržbu. Do koupelen se dává dlažba s protiskluzovým povrchem. Keramické obklady jsou stále žádaným artiklem.


Nejkomentovanější články
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Nejžádanější bytový design - vestavěné skříně
Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí