Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

10. 10. 2012, 12:13

Garážová vrata PrahaVrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!


Vestavěné skříně na míru

8. 3. 2012, 13:26

Vestavěné skříně na míruVestavěné skříně na míru nabízejí maximální využití prostoru. Jsou efektivním a praktickým řešením pro doplnění moderního designu interiéru. Vestavěná skříň na míru nemusí být pouhou skříní. Může plnit i mnoho jiných účelů.


Vestavěné skříně - typy

13. 2. 2012, 12:25

Vestavěné skříně - typyVestavěné skříně jsou jednoznačně univerzálním typem nábytku. Vynikají širokou variabilitou. Vestavěné skříně nejsou pouhými klasickými šatními skříněmi. Jejich univerzálnost spočívá v širokém spektru praktického a účelného použití.


Vestavěné skříně na míru

13. 2. 2012, 12:24

Vestavěné skříně na míruVestavěné skříně jsou hitem našeho obytného prostoru. Jsou vhodné do každého prostoru v rodinném domě, bytě, kanceláři, hotelu, v garsonce a v podkroví, protože vestavěná skříň na míru využije své místo nejefektivněji.


Komfortní bydlení s vestavěnými skříněmi

13. 2. 2012, 11:46

Komfortní bydlení s vestavěnými skříněmiVestavěné skříně na míru jsou zcela atypickým a univerzálním nábytkem. Nejsou žádnou novinkou v oblasti nábytku. S vestavěnými skříněmi se setkáváme ve starých bytech a domech. Staly se velmi populární díky možnosti univerzálního použití.


Výhody vestavěných skříní

1. 2. 2012, 11:54

Výhody vestavěných skříníBez skříní to nejde v žádné domácnosti. O tom není žádných pochyb. Svůj majetek jednoduše musíme někam ukládat. Jednoduše... Jednoduše tedy pořiďme skříň a ukládejme veškeré věcičky, které jsme si svou pílí a prací pořídili a zasloužili. Získání "věciček" jednoduché nebylo. A co pořízení skříně, do které je umístíme? Je skutečně jednoduché?


Typy vestavěných skříní

31. 1. 2012, 10:16

Typy vestavěných skříní Samozřejmě, že skříň by měla být především praktická. Dostatečně velká, rozčleněná do polic a regálů takových rozměrů, které nám budou vyhovovat, z materiálu, který bude co nejméně náročný na údržbu a vydrží navěky. Ale není to trochu nuda? Vždyť typů vestavěných skříní je tolik. Tak proč si nevybírat?


Typy vestavěných skříní

31. 1. 2012, 10:12

Typy vestavěných skříníVestavěné skříně jsou atypickým stylovým nábytkem. Vynikají rozmanitostí typů a praktického použití. Pestré typy vestavěných skříní se realizují v obvyklých bytech, ale také v atypických podkrovních místnostech. Vestavěné skříně skýtají neomezené možnosti.


Cena vestavěné skříně

27. 1. 2012, 10:51

Cena vestavěné skříněJako u každého zboží, také u vestavěných skříní na míru se můžeme na trhu setkat s nabídkami v širokém cenovém rozpětí. Kromě námi požadované velikosti o konečné ceně rozhodují především použité materiály, na kterých bychom neměli šetřit.


Vestavěné skříně ceník

26. 1. 2012, 12:21

Vestavěné skříně ceníkCelkově se dá říct, že ceník vestavěných skříní v podstatě neexistuje. Většina vestavěných skříní se vyrábí přesně na míru a podle požadavků a přání zákazníka. Podstatné je také vnitřní uspořádání vestavěných skříní podle různých vestaveb a doplňků. Vestavěné skříně jsou komfort přesně na míru. Vestavěné skříně nejsou jen kusem nábytku,ale důmyslným a inteligentním řešením využití volných prostor.


Vestavěné skříně pro náš dům

23. 1. 2012, 11:09

Vestavěné skříně pro náš důmPři stavbě nového domu samozřejmě nemůžeme zapomínat ani na jeho následné zařízení potřebnými spotřebiči a nábytkem. Pokud nejsme milovníky mnoha volně stojících skřínek, komod, prádeĺníků a šatníků, je pro nás vhodným řešením vestavěná skříň na míru.


Rozmach vestavěných skříní

20. 1. 2012, 16:01

Rozmach vestavěných skříníRozmach vestavěných skříní můžeme sledovat již řadu let. Zelená pro úložné prostory jako jsou vestavěné skříně tvoří nedílnou součást každého bytového zařízení. Našly své elegantní uplatnění v dnešním minimalistickém trendu.


Vestavěné skříně – hledáme výrobce

19. 1. 2012, 12:34

Vestavěné skříně – hledáme výrobce Když už se rozhodneme pro koupi vestavěné skříně na míru, čeká nás jako první úkol, vybrat si jejího výrobce. Třebaže by se to, vzhledem k množství firem a jejich nabídek na internetu, mohlo zdát jako úkol jednoduchý, opak je bohužel pravdou.


Vestavěné skříně moderní bydlení

19. 1. 2012, 12:15

Vestavěné skříně moderní bydleníVestavěné patří k modernímu bydlení. Využívají prostor od podlahy ke stropu. Moderní technologie a bohatá škála výběru materiálů a moderních designů skvěle harmonují s interiérem. Vestavěné skříně jsou originálním nábytkem, který lze zabudovat kamkoliv v bytě nebo domě.


Vestavěné skříně šetří prostor i peníze

18. 1. 2012, 11:23

Vestavěné skříně šetří prostor i penízeCílem většiny z nás je dnes samozřejmě ušetřit co nejvíce financí za nájem, energii, prostě za tak zvaný provoz domácnosti. A to ať už z důvodu takového, že "výše" našich příjmů to prostě vyžaduje, nebo je příčinou daleko příjemnější fakt.


Dveře vestavěných skříní

18. 1. 2012, 11:08

Dveře vestavěných skříníPři výběru naší budoucí vestavěné skříně si musíme předem určit mnoho důležitých vlastností, které by měla splňovat. Mezi jiným to je i finální vzhled a použitý materiál dveří naší vestavěné skříně


Ideálním úložným prostorem jsou vestavěné skříně

17. 1. 2012, 12:45

Ideálním úložným prostorem jsou vestavěné skříněVestavěné skříně na míru šetří místem v bytových prostorách, ubytovacích zařízeních nebo také kancelářích. Někdy se stávají náhradním řešením pro uložení prádla, šatů a bot, někde zase slouží k uschování nepotřebných věcí.


Vestavěné skříně lze využít v každém prostoru

17. 1. 2012, 9:31

Vestavěné skříně lze využít v každém prostoruVýhodou vestavěné skříně na míru je, že se při navrhování neomezujete pouze na obvyklé rozměry a tvary místnosti. Nezáleží na tom, jak vysoký je strop, jak široký je výklenek v ložnici, v předsíni, nebo v dětském pokoji.


Vestavěné skříně – řešení pro každý byt

16. 1. 2012, 11:31

Vestavěné skříně – řešení pro každý byt Na českém trhu najdeme stále více truhlářských firem a nábytkářských prodejen, které se zabývají výrobou kvalitních vestavěných skříní pro zákazníky z celé České republiky


Vestavěné skříně ideální řešení

13. 1. 2012, 10:34

Vestavěné skříně ideální řešeníVestavěné skříně jsou ideálním řešením využití jinak volného prostoru, kam se klasická skříň nevejde. Moderní vestavěné skříně na míru dokonale využijí každý volný prostor. S vestavěným skříněmi se získá více úložného prostoru.


Vestavěné skříně na míru

13. 1. 2012, 10:34

Vestavěné skříně na míruVětšina rodin stále ještě žije v panelových domech, kde se hodí i ta nejmenší úspora místa. Velkým pomocníkem, hlavně v těchto bytech, jsou vestavěné skříně na míru. Úložného prostoru není nikdy dost a skříně na míru přinášejí komfort i do malých bytů.


Vestavěné skříně pro každou místnost

13. 1. 2012, 10:34

Vestavěné skříně pro každou místnostVestavěné skříně jsou dnes hojně využívaným řešením pro odkládání nejrůznějších předmětů v našich domácnostech. Jejich využití je přitom skutečně široké a použít je můžeme skutečně v každé místnosti našeho bytu či domu.


Vestavěné skříně - skrytý úložný prostor

13. 1. 2012, 10:34

Vestavěné skříně - skrytý úložný prostorDo skříní se dá schovat všechno, co zrovna nepotřebujeme. Skříně jsou nenahraditelným kusem nábytku ve všech místnostech našich bytů, ale ne vždy chceme, aby nám zabíraly prostor v interiéru. Navíc se do některého ani nehodí.


Vestavěné skříně nábytek na míru

13. 1. 2012, 10:33

Vestavěné skříně nábytek na míruVestavěné skříně jsou nábytkem na míru. Vestavěné skříně dominují protože jsou velmi variabilní s maximálním využitím prostoru a velkou možností využití. Vestavěné skříně na míru představují také originální kus nábytku.


Vestavěné skříně – ideální řešení k ukládání věcí

13. 1. 2012, 10:33

Vestavěné skříně – ideální řešení k ukládání věcíVyužití vestavěných skříní je ideálním řešením pro menší obytné prostory. Ale vestavěné skříně se dají využít i ve větších bytech, rodinných domech, kancelářích. Toto inteligentní řešení úložných prostor je prostě trendy.


Účelné a hezké vestavěné skříně

13. 1. 2012, 10:33

Účelné a hezké vestavěné skříněVestavěné skříně na míru se vyrábějí podle módních trendů. Velkou výhodou je široká možnost kombinací materiálů a barev. Skříně na míru umožňují využít veškerý volný prostor. Při výrobě se pružně reaguje na poslední styly těchto skříní.


Vestavěné skříně jsou jedinečný luxus

13. 1. 2012, 10:33

Vestavěné skříně jsou jedinečný luxusVestavěné skříně umožňují přesně využít prostor. Kromě prakticky využitého prostoru poskytnou také vkusnou dekoraci interiéru. Vestavěné skříně se hodí do všech druhů místností. Vestavěné skříně oživují zařízení místnosti.


Proč vestavěné skříně?

13. 1. 2012, 10:33

Proč vestavěné skříně?Každý se setká s Nerudovským problémem, kam s tím. Ano neustále přibývá člověku plno věcí, prádla, bot a jiných věcí s kterými se nechce loučit, nebo je potřebuje po dobu životnosti. Málo kdo, dokáže věci jak je nepotřebuje, vyhodí je.


Boom vestavěných skříní

13. 1. 2012, 10:33

Boom vestavěných skříníV posledních letech zažívají vestavěné skříně opravdový boom. Vestavěné skříně jsou velice praktickým kusem nábytku, který slouží k uskladnění mnoha různých věcí. Vestavěné skříně využívají jinak plonková místa, kam se klasická skříň nevejde.


Vestavěné skříně v naší domácnosti

13. 1. 2012, 10:28

Vestavěné skříně v naší domácnosti Většina domácností se doslova pere s nedostatkem úložných prostor. Musíme si ujasnit, zda náš byt není skladištěm a shromaždištěm nepotřebných věcí nebo jen máme nedostatek místa na ukládání. Základem je zvolit správný řád věcí.


Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí

9. 1. 2012, 11:37

Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Většina domácností se především v menších bytech potýká s nedostatkem úložných prostor. Řešením mohou být vhodně zvolené vestavěné skříně, sloužící k uložení oblečení, stejně jako i jiných předmětů denní potřeby.


Použití vestavěných skříní

9. 1. 2012, 11:36

Vestavěné skříně kapitánAby se naše domovy nestaly skladištěm, je třeba dát věcem, zejména oblečení, určitý řád a své stálé umístění. Potřebujete dostatek úložných prostor? Řešením jsou vestavěné skříně na míru, které dokonale doplní interiér.


Vestavěné skříně mohou nahradit samostatnou šatnu

9. 1. 2012, 11:36

Vestavěné skříně mohou nahradit samostatnou šatnuNové velkometrážní byty už pamatují na samostatné šatny, které vás zbaví starostí, kam s oblečením a věcmi. Co však v bytě, který má už dispozice jednou dané. Vyplatí se snad kupovat skříně, či investovat do vestavěných?


Dominanta vestavěných skříní

30. 12. 2011, 9:49

Dominanta vestavěných skříníModerní bytové architektuře dominují funkční a moderní vestavěné skříně. Vestavěné skříně mohou působit jako doplnění celkového ladění interiéru. Vestavěné skříně se také stávají dominujícím kusem nábytku, kterýsi zaslouží obdiv.


Nejžádanější bytový design - vestavěné skříně

29. 12. 2011, 16:52

Nejžádanější bytový design - vestavěné skříněVestavěné skříně jsou hitem našeho obytného prostoru. Jsou vhodné do každého prostoru v rodinném domě, bytě, kanceláři, hotelu, v garsonce a v podkroví, protože vestavěná skříň na míru využije své místo nejefektivněji.


Nejkomentovanější články
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Nejžádanější bytový design - vestavěné skříně
Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí