Vestavěné skříně

Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně a garážová vrata

 
INFOLINE
775 033 266
Zavolejte nám!
Rádi Vám poradíme.
 

Plastová okna

Proč si pořídit právě plastová okna (a dveře)

Po přečtení tohoto článku zjistíte, že celá údržba plastových oken spočívá v odstranění ochranných fólií co nejdříve po jejich namontování, občasné kontrole odvodňovacích kanálků a příležitostném promazání kování oken. U plastových oken je také důležité čas od času otřít povrch jarovou vodou, jelikož dosud nikdo nevymyslel, jak zbavit životní prostředí všudypřítomného prachu.

Plastová okna

 


On-line kalkulace


PROFILY PLASTOVÝCH OKEN 

 


 

Hlavní výhody plastových oken?

Plastová okna v podstatě nepotřebují údržbu

Pokud se už nějaký čas rozhlížíte na trhu plastových oken, určitě jste již slyšeli, že jsou oproti oknům dřevěným téměř bezúdržbová. Je to tak. I když článek s názvem Jak se starat o plastová okna, který jsme pro vás připravili se může zdát docela dlouhý na to, že vám tvrdíme, že okna nemusíte skoro udržovat, nenechte se tím zmást.

Plastová okna mají dlouhou životnost

Je velmi těžké přesně odhadnout, jak vám plastová okna dlouho vydrží. Ne náhodou se ale říká, že plastová okna člověk kupuje jednou za život. Životnost plastových oken sice záleží na mnoha faktorech např. – na kvalitě konstrukce či třeba prostředí, kde jsou nainstalovány, nebo na šetrnosti, s jakou s nimi zacházíte. Ovšem zkušenosti z celého světa ukazují, že plastová okna bez podstatných změn svých vlastností vydrží klidně 50 let i více.

Plastová okna mají výborné izolační vlastnosti

Ačkoliv se vám může zdát počáteční investice do kompletní výměny oken v domě vysoká, ručíme vám za to, že se vám vložené peníze brzy vrátí. A to díky výborným tepelně izolačním vlastnostem plastových oken. Naše propočty ukazují, že díky úspoře energie se vám plastová okna a dveře vyplatí již po deseti letech od jejich zakoupení. Připoměňme si také skvělou schopnost plastových oken a tou je izolování zvuku. Zvlášť pokud bydlíte například v rušné lokalitě, pak tuto výhodu určitě oceníte. Kdo znás by doma nechtěl mít božský klid.

Plastová okna mají pořizovací náklady nižší než okna dřevěná

K tomuto tématu zřejmě není třeba se příliš vyjadřovat. Porovnejte cenové relace, v jakých se plastová okna pohybují, s cenami dřevěných oken a věřte, že dojdete k závěru: plastová okna mají nižší pořizovací náklady než okna dřevěná.

Výběr z bohaté nabídky designů

Možná si pod pojmem „plastové okno“ vybavíte pouze bílou barvu. A možná dojdete k závěru, že zrovna bílá se k vašemu domu určitě nebude hodit. Jenže plastová okna jsou skvělá i díky široké variabilitě vzorů a barev – je možné je přizpůsobit přesně dle vašich přání.

Aluplast - dekory

Plastová okna se snadno ovládají

Kdo měl tu čest s plastovým oknem manipuloval, tak tomuto bodu musí přikyvovat. Vše perfektně doléhá a sedí – ovládat plastové okno nebude namáhavé ani pro vaše děti.

 


Základní typy plastových oken