Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:45

Uvažujete o pořízení vestavěné skříně? Skvělý nápad! Neváhejte! Vestavěné skříně mají totiž nesčetně výhod, kterými vás potěší. Předně díky nim proměníte každičké místo v praktický úložný prostor, kterého není v žádné domácnosti nikdy dost.

Vestavěné skříně opravdu Vám na míru!

Vestavěnou skříň si můžete pořídit do jakékoli místnosti vaší domácnosti. Díky faktu, že si ji opravdu vyberete a naplánujete sobě a svému bydlení na míru, zvolíte si rozměry, tvar,materiál, vzhled, barvu. Díky tomu se vestavěná skříň může stát ozdobou vaší ložnice, dekoračním skvostem ve vašem obývacím pokoji, stejně tak odolným a snadno udržovatelným úložným prostorem v chodbě nebo kuchyni i například veselým pestrobarevným místem, kam si vaše děti budou rády uklízet hračky.

Fotogalerie vestavěných skříní

Při pohledu na fotografie typů vestavěných skříní nás jistě upoutá variabilita materiálů, z nichž se dnes vestavěné skříně vyrábějí. Vedle dřevěné klasiky si můžeme zvolit například lamino či ratan. Nebo zvolte variantu ocelových či hliníkových rámů, do nichž bude zasazeno sklo, popřípadě zrcadlo. Ideální typ pro vaši koupelnu nebo kuchyň. Dveře vestavěné skříně mohou být tvořeny také žaluziemi. A to jsme pořád u pouhého druhu materiálu. Nad variabilitou povrchových úprav, barev, vzorů, odstínů vestavěných skříní prostě přechází zrak!

Vestavěná skříň - krásná i praktická

Proti gustu žádný dišputát! Mějte si klidně zelenou skříň s modrými puntíky, pokud právě takovou variantu budete považovat za estetický skvost. Ale jak bylo řečeno, jedná se v případě vestavěné skříně především o úložný prostor. A ten by měl být nejen krásný, ale především praktický. Pozor tedy například na výběr typu otevírání vaší nové vestavěné skříně. Na výběr jsou většinou tři základní principy. Pokud máte před skříní minimum prostoru, volte dveře posuvné nebo skládací. Posuvné dveře ale neumožňují otevření celého prostoru skříně naráz. Pozor na ně, pokud bude vestavěná skříň umístěna v tmavším koutě vaší domácnosti. Nebo je pak řešením umělé osvětlení přímo uvnitř skříně.

Dolaďte si vestavěnou skříň snů

Opravdu praktického pomocníka vykouzlí z vaší vestavěné skříně ve chvíli a zpravidla za pár korun nejrůznější doplňky. Jejich výběr samozřejmě souvisí s tím, co hodláte do skříně ukládat. Doladit ji můžete nejrůznějšími věšáky, botníky, kapsáři a tak podobně. Prostě si ušijete vestavěnou skříň skutečně do poslední poličky na míru.

Zobrazení: 131081 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Vestavěné skříně na míru

  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Vestavěné skříně na míru cena

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Cena vestavěných skříní se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je, zda je skříň vyrobená na míru, přesně podle Vašich možností a představ. Tyto vestavěné skříně jsou pak o něco dražší, než sériové kusy. Jejich velkou výhodou však je, že skvěle zapadnou do Vašeho interiéru.